Dodaj do obserwowanych
Archiwalne

Alan Walker - Fest Festival 2019

Koncert
Chorzów, Różana 2
23.08.2019

Opis

Alan Walker dołącza do line-upu Fest Festivalu! Twórca hitu Faded, Tired, Alone czy ostatnio On My Way ponownie pojawi się w naszym kraju, by porwać wszystkich do tańca. 


Podczas tegorocznego Fest Festival, publiczność czeka wiele energetycznych koncertów – szczególnie jeśli mowa o muzyce tanecznej. W programie wydarzenia już wcześniej ogłoszono występy Disclosure i Lost Frequencies, a teraz do line-upu dołączył kolejny wielki talent, czyli Alan Walker. Twórca hitów Faded, Alone, Tired, Diamond Heart czy On My Way powraca do naszego kraju. Ostatni raz wystąpił 13 kwietnia 2019.

Alan Walker to młody fenomen sceny, ale tej elektronicznej. Choć nie skończył jeszcze 22 lat, łączna liczba wyświetleń i odtworzeń jego produkcji przekroczyła liczbę 15 miliardów. Przyczyniły się do tego takie produkcje, jak Faded, Alone czy The Spectre, które szturmem zdobyły popularność na całym świecie. Alan jest z pewnością ulubieńcem publiczności, co potwierdza liczba ponad 500 występów w klubach i na festiwalach – m.in. takich, jak Coachella, Tomorrowland czy Lollapalooza.

Jego występ odbędzie się już 23 sierpnia w Chorzowie.

Zwiń Czytaj więcej

Lokalizacja

Chorzów, Różana 2
Pokaż mapę
Data ostatniej aktualizacji: 15.06.2019, 23:29

Oceny i recenzje

Opublikowanych opinii: 0
Alan Walker - Fest Festival 2019
Koncert
Data:
23.08.2019
Cena już od:
100,00 zł
Wydarzenie obejrzało już 810 osób
Obserwuj
Przykład
Zapisz się na newsletter
  • Bądź na bieżąco z ciekawymi ofertami serwisu
  • Poznaj możliwości serwisu Atrakcje.pl
Facebook
Loading image

Proszę czekać